Firma z doświadczeniem

Nasza firma działa na rynku już od 1996 roku. Zajmujemy się głównie sprzedażą części zamiennych AGD oraz naprawą drobnego sprzętu. Nasz sklep jest zlokalizowany na osiedlu Orła Białego 65 w Poznaniu. W 2004 roku otworzyliśmy drugi sklep, który mieści się przy ul. 28 czerwca 1956 r. nr 156. Znajomość branży od podszewki pozwala nam oferować Państwu tylko dobre i sprawdzone produkty.

Nasza przestrzeń sklepowa nie pozwala wyeksponować setek produktów, ale mogą mieć Państwo pewność, że na miejscu znajdują się tylko produkty bardzo dobrej jakość oraz topowych producentów – oczywiście w przystępnych cenach. Dzięki współpracy z największymi polskimi dostawcami, jesteśmy w stanie sprowadzić w ciągu 24 godzin praktycznie każdą część.

Certyfikat Firma Godna Zaufania

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma nieprzerwanie od kilku lat posiada certyfikat FIRMA GODNA ZAUFANIA przyznawany przez Centrum Badania Opinii Klientów. W imieniu całego zespołu, dziękujemy naszym Klientom i Kontrahentom za zaufanie oraz zapraszamy do dalszej współpracy. Kliknij tutaj, aby zobaczyć wizytówkę.
null
null
null
null
null
null
null
null

Co myślą o nas klienci...

Referencje
null
Kompetentna obsługa, części do blendera tańsze niż w Internecie.
Dorota
Rzeczowa ocena problemu z silnikiem i ekspresowa wymiana łożysk. Polecam.
Agnieszka
Mieszkałam przez 15 lat na wildzie. Przynajmniej raz na 2 miesiące chodziliśmy do agd po worki, czy też po części . Nigdy nie usłyszałam, że czegoś nie ma. Bardzo duży wybór części i worków do odkurzaczy. Bardzo polecam ten sklep. Zresztą najlepszą opinią jest fakt, że sklep działa nieprzerwanie w tym samym miejscu odkąd pamiętam, czyli długo…
Natalia
Właściciel firmy bardzo ładnie i tanio wymienił łożyska w 3-fazowym silniku od pralki marki samsung. Zajęło to niecałą dobę i pralka znów chodzi jak z fabryki.
Maciej