Dostępne formy płatności

Poniżej przedstawiamy dostępne formy płatności w naszym sklepie.
 • null

  Przelew na rachunek bankowy (przedpłata)

  Płatność przelewem na rachunek bankowy odbywa się na zasadzie przedpłaty (jako płatność z góry), tzn. produkty są wysyłane po otrzymaniu przelewu na rachunek bankowy. Wszystkie informacje dotyczące przelewu wysyłamy na adres e-mail po złożeniu zamówienia. Prosimy mieć na uwadze, że produkty możemy zarezerwować tylko na jeden tydzień.

 • null

  Płatność za pobraniem

  Wysyłka za pobraniem to najchętniej wybierana przez naszych Klientów opcja płatności. Należność jest pobrana w chwili odbioru przesyłki – należy zapłacić gotówką listonoszowi, kurierowi lub w urzędzie pocztowym. Zamówienia z wysyłką za pobraniem realizujemy w większości przypadków jeszcze tego samego dnia, nie czekając na zaksięgowanie płatności (tak jak w przypadku płatności przelewem bankowym).

 • null

  Płatność przy odbiorze w punkcie odbioru

  Po otrzymaniu potwierdzenia o dostępności zamówionych produktów zapraszamy po ich odbiór do wybranego sklepu. Towar będzie dla Ciebie zarezerwowany przez maksymalnie 3 dni. Należność za zamówiony towar będziesz mógł uiścić przy odbiorze zarówno gotówką jak i kartą płatniczą w sposób tradycyjny lub zbliżeniowo.